Kategorie
Lifestyle

Pomysłowe wesele

Dla większości osób dzień ślubu to jeden z najbardziej istotnych dni w całym życiu. Nie powinno więc dziwić, że starannie planują każdy szczegół – począwszy od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, poprzez jadłospis i dekorację sali, na scenografii i zespole muzyczny kończąc. Każdy chce, aby przybyli goście znakomicie się bawili, a impreza na długo po jej zakończeniu pozostała w ich pamięci. Niżej przedstawię kilka ciekawych sugestii na atrakcje, które można przygotować dla swoich gości, a które jednocześnie spowodują, że nasze wesele będzie tematem do wspomnień jeszcze przez wiele kolejnych miesięcy.

Selfie Mirror

Doskonałą pamiątkę w postaci zabawnych zdjęć, a dodatkowo idealną porcję rozrywki zapewni nam stosunkowo nowa atrakcja jaką jest Fotolustro. Urządzenie to, to nic innego jak duży panel dotykowy, który działa jak lustro. Jego dotknięcie sprawia, że wykonywane jest zdjęcie – podobnie kiedy robimy sobie selfie smartfonem.

Niektóre urządzenia typu Selfie Mirror mają różne dodatkowe możliwości, takie jak dodawanie do zdjęć napisów, modyfikacja wykonanych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Ponadto sporo z tych maszyn posiada możliwość podłączenia drukarki, co powoduje że wykonane fotografie można wydrukować od razu. Wystarczy uśmiechnąć się, kliknąć by po krótkiej chwili cieszyć się świetną pamiątką.

Osoby wynajmujące Fotolustra na imprezy przeważnie gwarantują dodatkowe akcesoria w postaci różnego rodzaju zabawnych masek czy innych rekwizytów.

Zainteresował Cię powyższy akapit? Zobacz koniecznie ofertę na Fotolustro.

Wytwornica dymu

Pierwszy taniec przypominający wyglądem taniec w chmurach to Wasze marzenie? Mam doskonałą informacje – to jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy skorzystać z oferty osób zajmujących się wynajmowaniem urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu.

Odpowiedniej wydajności wytwornica dymu przykryje całą salę gęstą warstwą chmur, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie miał niesamowity klimat. Dodatkowy atut jest taki, że dym skutecznie zamaskuje wszystkie drobne potknięcia podczas wykonywania układu tanecznego. Oczywiście maszyna do dymu doskonale sprawdzi się nie tylko przy okazji pierwszego tańca, ale też w wielu innych sytuacjach – wszystko zależy od Twojej inwencji.

Wytwornice baniek mydlanych albo karton pełen balonów

Niezapomnianą, a wręcz bajkową atmosferę można stworzyć korzystając ze specjalnych maszyn służących do wytwarzania baniek mydlanych. Atrakcja ta z pewnością dostarczy wiele zabawy młodszym gościom, a dla starszych będzie świetną okazją do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć czy filmów.

Podobnie zachwycający rezultat można uzyskać stosując ogromne pudło, po otwarciu którego z wnętrza wylatują dziesiątki, albo nawet setki różnokolorowych balonów.

Obie wyżej opisane atrakcje doskonale uzupełniają się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

Świecące napisy

Sporych wymiarów świecące litery układające się na przykład w napis LOVE będą świetną scenografią do fotografii oraz nagrań wideo i sprawdzą się również jako element dekoracyjny sali. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że goście wyjątkowo chętnie robią sobie sesje zdjęciowe przy tego typu napisach.

Decydując się na wykupienie kilku opcji jednocześnie korzystnie jest wybrać firmę, która posiada w ofercie wszystkie interesujące nas atrakcje. Tym sposobem możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki umowy i niższą cenę.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zamówieniu warto spytać o zdanie menadżera sali na której organizujemy przyjęcie – może się okazać, że z pewnych przyczyn nie zgodzi się na wykorzystanie któregoś z urządzeń.

Wszystkie powyższe atrakcje zostały opisane w kontekście przyjęcia weselnego, ale świetnie sprawdzą się także przy pozostałych okazjach, jak chociażby osiemnastki, chrzciny czy impreza firmowa. Goście na pewno będą zadowoleni. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nawet najlepsze atrakcje są tylko dodatkiem, bo nie są w stanie zastąpić optymistycznego nastawiania i dobrego humoru.